Witajcie w moich wirtualnych progach,

Voysa to mój pomysł na realizację działań promujących zdrowie i świadome życie zwyczajnych ludzi – takich jak ja. Pewnie to ogólne określenie niewiele Wam powie. A zatem nazywając rzeczy po imieniu – zajmuję się edukacją związaną ze zdrowym żywieniem, kosmetyką naturalną oraz aktywnością fizyczną. Najważniejszymi aspektami codziennego życia, które w niezwykły sposób wpływają na stan naszego zdrowia.

Edukacja brzmi dumnie, prawda? Oprócz warsztatów i spotkań w czasie, których dzielę się swoją wiedzą na co dzień jestem zapracowaną mamą. To moja córeczka jest moją ciągłą inspiracją do rozwoju w interesujących mnie dziedzinach. Jej problemy zdrowotne spowodowały, że zanim sama chciałam, musiałam poszukać ekologicznych, mądrych, naturalnych rozwiązań dla naszych problemów.

Potrzeba wyjścia z małym dzieckiem o wyjątkowych wymaganiach skłoniła mnie do otwarcia restauracji – wegańskiej, bezglutenowej, ekologicznej, którą prowadziłam razem z niezwykłym zespołem przez dwa lata. Kierowana koniecznością profesjonalizacji ukończyłam kurs dietetyka i diet coacha i co ciekawe cały czas wykorzystuję te umiejętności na co dzień.

Wykształcenie chemiczne i biologiczne wbrew pierwotnym zamierzeniom wykorzystałam nie w pracy w jednostce naukowej a domowym laboratorium, w którym produkuję bezpieczne kosmetyki codziennego użytku.

Doświadczeniem i wiedzą dzielę się również, tu,  na stronie internetowej a każdy przepis i tekst opatruję samodzielnie wykonanymi fotografiami.

Proste posiłki przynoszące zdrowie, kosmetyki naturalne, mydła domowej roboty – stały się moją ogromną pasją i codzienną miłością.

Zapraszam Was doczytania i do współpracy!

Paulina Ciąćka (Wojsa)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *